dijital cep servis

İçeriğe git

Ana Menü

HTC

firmamız HTC cihazlar için kaliteli ,garantili ve hızlı özel servis hizmetleri sunmaktadır.Tam donanımlı laboratuvarımız ve orjinal parça stoğumuzla hizmet vermekteyiz. Servisimizdeki cihaz onarımlarımız 6 ay parça garantilidir...

yurt dışından almış oldugunuz htc cep telefonlarınızın sim kilidi açma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır...


HTC mobil sektör içerisinde en hızlı büyüyen şirketlerden bir tanesidir ve son yıllarda tüm sektöre kendini kabul ettirmiştir.

HTC’nin misyonu, değer katan tasarım, dünya kalitesinde üretim, çok iyi bir lojistik ve servis desteği sunarak mobil bilgi ve iletişim cihazları alanında öncü ve yenilikçi tedarikçi olmaktır.

HTC, akıllı telefon teknolojilerini büyütmeyi ve kapasitesini arttırmayı hedef edinmiştir. Kuruluşundan bu yana şirket, güçlü ve giderek artan bir AR-GE altyapısı oluşturmuş, birçok yeni tasarım ve ürün yeniliğine öncülük etmiş ve global telekom endüstrisindeki operatör ve dağıtıcılar için son teknoloji ürünü akıllı ve PDA telefonlar üretmiştir. Her ikisi de Tayvan’da bulunan, toplam çalışanlarının %25’ini oluşturan AR-GE ekibine ve dünya kalitesinde, yüksek hacimli üretim yapan fabrikasına büyük oranda yatırım yapmıştır.


HTC yenilikçiliğiyle tanınan bir şirkettir. Sunduğu ürünlerin yelpazesini sürekli geliştirmektedir – belirli uygulamaları desteklemeye yönelik cihazlar ve müşterileriyle ortaklarının giderek çeşitlenen ihtiyaçlarına cevap veren yeni biçim faktörlerini sunmaktadır...

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön